Mollerussa eredmények, meccsek és forma
Mollerussa aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Mollerussa meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYVDVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 5Mollerussa – San Juan Atletico de Montcada2–1GYTercera División RFEF - Group 5Pobla Mafumet – Mollerussa2–1VTercera División RFEF - Group 5Mollerussa – Peralada2–2DTercera División RFEF - Group 5L'Hospitalet – Mollerussa2–1VTercera División RFEF - Group 5Mollerussa – Cerdanyola del Vallès1–0GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
3GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,11
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
3GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,11
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 5Mollerussa – San Juan Atletico de Montcada2–1GYTercera División RFEF - Group 5Pobla Mafumet – Mollerussa2–1VTercera División RFEF - Group 5Mollerussa – Peralada2–2DTercera División RFEF - Group 5L'Hospitalet – Mollerussa2–1VTercera División RFEF - Group 5Mollerussa – Cerdanyola del Vallès1–0GYTercera División RFEF - Group 5Mollerussa – Cornellà1–1DTercera División RFEF - Group 5Atlètic Lleida – Mollerussa1–0VTercera División RFEF - Group 5Mollerussa – Vilanova0–1VTercera División RFEF - Group 5Tona – Mollerussa0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
41/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLDLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.