Unión Santa Fe Res. élő eredmény, meccsek és forma
Unión Santa Fe Res. aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Unión Santa Fe Res. meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak1 napja
Utolsó forma
VVDVGY

Racing Club Res.
Reserve League · Clausura - 5
45. perc · 2–1Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS33%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS33%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Reserve LeagueUnión Santa Fe Res. – Godoy Cruz Res.2–3VReserve LeagueGimnasia Mendoza 2 – Unión Santa Fe Res.1–0VReserve LeagueUnión Santa Fe Res. – Barracas Central Res.1–1DReserve LeagueTalleres Córdoba Res. – Unión Santa Fe Res.3–0VReserve LeagueUnión Santa Fe Res. – Banfield Res.5–0GYReserve LeagueRosario Central Res. – Unión Santa Fe Res.2–0VReserve LeagueColón Res. – Unión Santa Fe Res.2–1VReserve LeagueSan Lorenzo Res. – Unión Santa Fe Res.0–1GYReserve LeagueUnión Santa Fe Res. – Vélez Sársfield Res.0–0DReserve LeagueRiver Plate Res. – Unión Santa Fe Res.2–2D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
36/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLDLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.