Uni Minsk eredmények, meccsek és forma
Uni Minsk aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 21:27
V18.9 Csapatközpont 360
Uni Minsk meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
VDGYVD

Dinamo Minsk II
1. Division · Regular Season - 27
2026. 11. 04. 16:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,30
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
30formaindex / 1000,91 pont/meccs
2GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,18
Kapott gól / meccs1,18
BTTS45%11 lefedett
Over 2,545%11 lefedett
Kapott gól nélkül27%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. DivisionUni Minsk – Lida1–3V1. DivisionNiva – Uni Minsk1–1D1. DivisionUni Minsk – FC Energetik-Bgu Minsk3–0GY1. DivisionFC Slutsk – Uni Minsk1–0V1. DivisionUni Minsk – Ostrovets FC1–1D1. DivisionUni Minsk – Slonim0–1V1. DivisionBATE II – Uni Minsk3–1V1. DivisionUni Minsk – Shakhter Soligorsk2–2D1. DivisionUni Minsk – Molodechno-DYuSSh 40–1V1. DivisionGomel II – Uni Minsk0–4GY1. DivisionUni Minsk – Orsha0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
38/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLWDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.