Talleres Remedios eredmények, meccsek és forma
Talleres Remedios aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 16:42
V18.9 Csapatközpont 360
Talleres Remedios meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VGYVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Primera B MetropolitanaComunicaciones – Talleres Remedios1–0VPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – Dock Sud4–0GYPrimera B MetropolitanaDeportivo Merlo – Talleres Remedios2–1VPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – Deportivo Camioneros1–1DPrimera B MetropolitanaSportivo Italiano – Talleres Remedios2–0V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS30%10 lefedett
Over 2,530%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
5GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,08
Kapott gól / meccs0,92
BTTS31%13 lefedett
Over 2,531%13 lefedett
Kapott gól nélkül46%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,57
Kapott gól / meccs0,71
BTTS14%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,57
Kapott gól / meccs0,71
BTTS14%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primera B MetropolitanaComunicaciones – Talleres Remedios1–0VPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – Dock Sud4–0GYPrimera B MetropolitanaDeportivo Merlo – Talleres Remedios2–1VPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – Deportivo Camioneros1–1DPrimera B MetropolitanaSportivo Italiano – Talleres Remedios2–0VPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – San Martín Burzaco3–2GYPrimera B MetropolitanaVilla San Carlos – Talleres Remedios0–0DPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – Liniers0–2VPrimera B MetropolitanaReal Pilar – Talleres Remedios0–2GYPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – UAI Urquiza1–0GYPrimera B MetropolitanaVilla Dalmine – Talleres Remedios0–0DPrimera B MetropolitanaTalleres Remedios – Excursionistas1–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.