Blumenau eredmények, meccsek és forma
Blumenau aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 01:34
V18.9 Csapatközpont 360
Blumenau meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYDGYDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs0,86
BTTS29%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs0,86
BTTS29%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Copa Santa CatarinaBlumenau – Figueirense3–2GYCopa Santa CatarinaHercílio Luz – Blumenau0–0DCopa Santa CatarinaNação – Blumenau0–1GYCopa Santa CatarinaBlumenau – Marcílio Dias1–1DCopa Santa CatarinaBlumenau – Metropolitano0–1VCopa Santa CatarinaJoinville – Blumenau1–0VCopa Santa CatarinaBlumenau – Santa Catarina0–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
40/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LDWDW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.