Celta de Vigo III eredmények, meccsek és forma
Celta de Vigo III aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Celta de Vigo III meccsközpont
Helyi csapatarchívum19 órája
Utolsó forma
VVVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Villalbés0–1VTercera División RFEF - Group 1Boiro – Celta de Vigo III1–0VTercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Celtiga1–2VTercera División RFEF - Group 1Coruña – Celta de Vigo III3–1VTercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Atlético Arteixo3–2GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
2GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
2GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Villalbés0–1VTercera División RFEF - Group 1Boiro – Celta de Vigo III1–0VTercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Celtiga1–2VTercera División RFEF - Group 1Coruña – Celta de Vigo III3–1VTercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Atlético Arteixo3–2GYTercera División RFEF - Group 1Sarriana – Celta de Vigo III3–2VTercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Antela0–0DTercera División RFEF - Group 1Pontevedra II – Celta de Vigo III1–2GYTercera División RFEF - Group 1Celta de Vigo III – Lalin1–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.