Rotselaar eredmények, meccsek és forma
Rotselaar aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:02
V18.9 Csapatközpont 360
Rotselaar meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYVVDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Second Amateur Division - VFV BTongeren – Rotselaar3–4GYSecond Amateur Division - VFV BRotselaar – Tempo Overijse1–2VSecond Amateur Division - VFV BRoyal Antwerp II – Rotselaar3–0VSecond Amateur Division - VFV BRacing Mechelen – Rotselaar2–2DSecond Amateur Division - VFV BRotselaar – Rupel Boom3–1GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs2,25
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs2,25
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - VFV BTongeren – Rotselaar3–4GYSecond Amateur Division - VFV BRotselaar – Tempo Overijse1–2VSecond Amateur Division - VFV BRoyal Antwerp II – Rotselaar3–0VSecond Amateur Division - VFV BRacing Mechelen – Rotselaar2–2DSecond Amateur Division - VFV BRotselaar – Rupel Boom3–1GYSecond Amateur Division - VFV BHades – Rotselaar4–1VSecond Amateur Division - VFV BRotselaar – Bocholt4–2GYSecond Amateur Division - VFV BWellen – Rotselaar1–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
40/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WDLLW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.