Szeged-Csanád II eredmények, meccsek és forma
Szeged-Csanád II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 11:00
V18.9 Csapatközpont 360
Szeged-Csanád II meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 órája
Utolsó forma
DGYGYDD

Monori Se
NB III – Délkelet · Southeast - 15
2026. 11. 07. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY6D2V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,50
BTTS70%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
6GY6D2V
Lőtt gól / meccs1,93
Kapott gól / meccs1,36
BTTS71%14 lefedett
Over 2,557%14 lefedett
Kapott gól nélkül14%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
3GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS88%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
3GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS88%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
NB III – DélkeletVasas II – Szeged-Csanád II3–3DNB III – DélkeletBekescsaba 1912 – Szeged-Csanád II1–2GYNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Sándorfalva2–0GYNB III – DélkeletBKV Előre – Szeged-Csanád II1–1DNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Hódmezővásárhely1–1DNB III – DélkeletCsepel – Szeged-Csanád II1–1DNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – ESMTK1–1DNB III – DélkeletIII. Kerületi TUE – Szeged-Csanád II1–0VNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Gyulai Termál0–4VNB III – DélkeletÚjpest II – Szeged-Csanád II2–2DNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Szolnoki MAV FC5–0GYNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Szegedi VSE2–1GY
Következő mérkőzések
NB III – DélkeletMonori Se – Szeged-Csanád II–ProgramNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Dabas–ProgramNB III – DélkeletSzegedi VSE – Szeged-Csanád II–ProgramNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Honvéd II–ProgramNB III – DélkeletSzolnoki MAV FC – Szeged-Csanád II–ProgramNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Újpest II–ProgramNB III – DélkeletGyulai Termál – Szeged-Csanád II–ProgramNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – III. Kerületi TUE–ProgramNB III – DélkeletESMTK – Szeged-Csanád II–ProgramNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – Csepel–ProgramNB III – DélkeletHódmezővásárhely – Szeged-Csanád II–ProgramNB III – DélkeletSzeged-Csanád II – BKV Előre–Program
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
43/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DDWWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.