Central Stallions eredmények, meccsek és forma
Central Stallions aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 05:27
V18.9 Csapatközpont 360
Central Stallions meccsközpont
Csapatprogram naprakész24 másodperce
Utolsó forma
DGYVVGY

Ulaanbaatar
Premier League · Regular Season - 13
2026. 11. 06. 06:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
7GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,70
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
7GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,70
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs3,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs4,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs4,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs4,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Premier LeagueCentral Stallions – Deren3–3DPremier LeagueHunters – Central Stallions1–7GYPremier LeagueCentral Stallions – Ulaanbaatar0–1VPremier LeagueUlaanbaatar – Central Stallions2–0VPremier LeagueCentral Stallions – Deren2–1GYPremier LeagueCentral Stallions – Khovd Western8–4GYPremier LeagueErchim – Central Stallions1–4GYPremier LeagueCentral Stallions – Ulaangom City4–1GYPremier LeagueKhovd – Central Stallions0–6GYPremier LeagueCentral Stallions – Hunters3–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
69/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLLWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.