Pontevedra II eredmények, meccsek és forma
Pontevedra II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 01:36
V18.9 Csapatközpont 360
Pontevedra II meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYGYVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
4GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
4GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 1Pontevedra II – Antela1–0GYTercera División RFEF - Group 1Pontevedra II – Silva3–1GYTercera División RFEF - Group 1Lalin – Pontevedra II1–0VTercera División RFEF - Group 1Barco – Pontevedra II1–0VTercera División RFEF - Group 1Pontevedra II – Arenteiro1–0GYTercera División RFEF - Group 1Somozas – Pontevedra II1–1DTercera División RFEF - Group 1Pontevedra II – Celta de Vigo III1–2VTercera División RFEF - Group 1Alondras – Pontevedra II2–6GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
54/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLLWW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.