Academico Viseu U19 eredmények, meccsek és forma
Academico Viseu U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 04:16
V18.9 Csapatközpont 360
Academico Viseu U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VGYVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
4GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,78
Kapott gól / meccs1,33
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
4GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,78
Kapott gól / meccs1,33
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Júniores U19Academico Viseu U19 – Rio Ave U191–2VJúniores U19Academico Viseu U19 – Porto U195–1GYJúniores U19Vitoria Guimaraes U19 – Academico Viseu U194–1VJúniores U19Academico Viseu U19 – Moreirense U191–0GYJúniores U19Vizela U19 – Academico Viseu U191–7GYJúniores U19Academico Viseu U19 – Feirense U190–1VJúniores U19Academico Viseu U19 – Famalicão U191–0GYJúniores U19Gil Vicente U19 – Academico Viseu U191–0VJúniores U19Academico Viseu U19 – Sporting Braga U190–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWLWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.