Rio Ave U19 eredmények, meccsek és forma
Rio Ave U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 04:16
V18.9 Csapatközpont 360
Rio Ave U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYVGYGYD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
5GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,78
BTTS33%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
5GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,78
BTTS33%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Júniores U19Academico Viseu U19 – Rio Ave U191–2GYJúniores U19Gil Vicente U19 – Rio Ave U193–1VJúniores U19Rio Ave U19 – Sporting Braga U191–0GYJúniores U19Famalicão U19 – Rio Ave U190–1GYJúniores U19Porto U19 – Rio Ave U190–0DJúniores U19Rio Ave U19 – Vitoria Guimaraes U192–0GYJúniores U19Moreirense U19 – Rio Ave U191–0VJúniores U19Rio Ave U19 – Vizela U191–0GYJúniores U19Feirense U19 – Rio Ave U192–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
53/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DWWLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.