Vizela U19 eredmények, meccsek és forma
Vizela U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 04:18
V18.9 Csapatközpont 360
Vizela U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
DDDGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs2,11
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs2,11
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs3,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs3,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs3,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Júniores U19Vizela U19 – Vitoria Guimaraes U191–1DJúniores U19Vizela U19 – Moreirense U192–2DJúniores U19Famalicão U19 – Vizela U190–0DJúniores U19Feirense U19 – Vizela U190–1GYJúniores U19Vizela U19 – Academico Viseu U191–7VJúniores U19Gil Vicente U19 – Vizela U192–0VJúniores U19Vizela U19 – Sporting Braga U193–1GYJúniores U19Vizela U19 – Porto U192–5VJúniores U19Rio Ave U19 – Vizela U191–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWDDD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.