Cliftonville FC eredmények, meccsek és forma
Cliftonville FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 16:28
V18.9 Csapatközpont 360
Cliftonville FC meccsközpont
Csapatprogram naprakész2 perce
Utolsó forma
GYGYGYVV

Larne
Premiership · Regular Season - 15
2026. 11. 06. 20:45Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY0D5V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,10
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
6GY0D7V
Lőtt gól / meccs1,77
Kapott gól / meccs1,08
BTTS46%13 lefedett
Over 2,554%13 lefedett
Kapott gól nélkül15%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs0,71
BTTS29%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs0,71
BTTS29%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
PremiershipCliftonville FC – Carrick Rangers7–1GYPremiershipDungannon Swifts – Cliftonville FC1–3GYLeague CupPortadown – Cliftonville FC0–2GYPremiershipCliftonville FC – Portadown1–2VPremiershipColeraine FC – Cliftonville FC1–0VPremiershipCliftonville FC – Ballymena United0–1VPremiershipLimavady United – Cliftonville FC1–0VPremiershipCliftonville FC – Glentoran1–2VPremiershipCarrick Rangers – Cliftonville FC1–3GYPremiershipCliftonville FC – Portadown3–1GYPremiershipCliftonville FC – Dungannon Swifts0–2VPremiershipLinfield – Cliftonville FC1–0V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.