Melbourne Victory II eredmények, meccsek és forma
Melbourne Victory II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 5 meccs
- Formaminta
- 5 meccs
- Helyi adat
- 2026. 09. 19. 23:57
V18.9 Csapatközpont 360
Melbourne Victory II meccsközpont
Helyi csapatarchívum45 napja
Utolsó forma
DGYGYGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
1 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
1GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%1 lefedett
Over 2,5100%1 lefedett
Kapott gól nélkül100%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
1 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
1GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%1 lefedett
Over 2,5100%1 lefedett
Kapott gól nélkül100%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
1 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
1GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%1 lefedett
Over 2,5100%1 lefedett
Kapott gól nélkül100%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
69/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWWWD · 5 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.