Magallanes élő eredmény, meccsek és forma
Magallanes aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 24. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Magallanes meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak9 napja
Utolsó forma
VVGYGYGY

Rangers de Talca
Primera B · Regular Season - 21
90. perc · 2–2Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
4GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS44%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
4GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS44%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs0,20
BTTS0%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs0,20
BTTS0%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs0,20
BTTS0%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primera BDeportes Iquique – Magallanes4–1VPrimera BMagallanes – San Luis0–1VPrimera BRecoleta – Magallanes1–2GYPrimera BMagallanes – Curico Unido1–0GYPrimera BMagallanes – D. Puerto Montt2–0GYPrimera BDeportes Copiapo – Magallanes1–1DPrimera BMagallanes – Union San Felipe0–0DPrimera BSantiago Wanderers – Magallanes2–1VPrimera BMagallanes – Deportes Santa Cruz1–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
48/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.