Rangers de Talca élő eredmény, meccsek és forma
Rangers de Talca aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 25. 02:11
V18.9 Csapatközpont 360
Rangers de Talca meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak9 napja
Utolsó forma
VVGYVGY

Magallanes
Primera B · Regular Season - 21
90. perc · 2–2Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
5GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,44
BTTS44%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
5GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,44
BTTS44%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primera BRangers de Talca – Cobreloa0–1VPrimera BSantiago Wanderers – Rangers de Talca4–1VPrimera BRangers de Talca – Union San Felipe4–0GYPrimera BAntofagasta – Rangers de Talca2–0VPrimera BD. Puerto Montt – Rangers de Talca1–2GYPrimera BRangers de Talca – Deportes Temuco1–0GYPrimera BUnion Espanola – Rangers de Talca0–1GYPrimera BSan Marcos de Arica – Rangers de Talca1–2GYPrimera BRecoleta – Rangers de Talca4–2V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
49/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLWLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.