Wisła Kraków II eredmények, meccsek és forma
Wisła Kraków II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 08:54
V18.9 Csapatközpont 360
Wisła Kraków II meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYGYVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs1,40
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
4GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,08
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%12 lefedett
Over 2,550%12 lefedett
Kapott gól nélkül17%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
III Liga - Group 4KS Wieczysta Krakow II – Wisła Kraków II1–2GYIII Liga - Group 4Wisła Kraków II – Wisłoka Dębica3–1GYIII Liga - Group 4Sokół Kolb. – Wisła Kraków II1–0VIII Liga - Group 4Wisła Kraków II – Jarosław2–1GYIII Liga - Group 4Busko-Zdroj – Wisła Kraków II3–0VIII Liga - Group 4Wisła Kraków II – Czarni Połaniec1–1DIII Liga - Group 4Hetman Zamosc – Wisła Kraków II3–3DIII Liga - Group 4Wisła Kraków II – KSZO 19290–1VIII Liga - Group 4Wisła Kraków II – Chełmianka Chełm0–2VIII Liga - Group 4Naprzód – Wisła Kraków II0–0DIII Liga - Group 4Wisła Kraków II – Moravia Morawica1–0GYIII Liga - Group 4Wisła Kraków II – Wiślanie Jaśkowice1–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
40/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.