Arema FC eredmények, meccsek és forma
Arema FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 04:27
V18.9 Csapatközpont 360
Arema FC meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYVGYVV

Persepam Madura Utd
Liga 1 · Regular Season - 9
2026. 11. 06. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs1,89
BTTS67%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs1,89
BTTS67%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
League Cup IndonesiaRANS Nusantara – Arema FC0–4GYLiga 1Arema FC – Bali United1–3VLiga 1Arema FC – Dewa United4–0GYLiga 1Persija – Arema FC5–1VLiga 1Garudayaksa – Arema FC3–1VLiga 1Arema FC – Bhayangkara FC2–2DLiga 1Arema FC – Persik Kediri1–1DLiga 1PSM Makassar – Arema FC3–3DLiga 1Arema FC – Isenmulang Kalteng4–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
96/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: W · 1 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.