Rot-Weiß Erfurt U19 eredmények, meccsek és forma
Rot-Weiß Erfurt U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Rot-Weiß Erfurt U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VVVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
4formaindex / 1000,13 pont/meccs
0GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs4,00
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
4formaindex / 1000,13 pont/meccs
0GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs4,00
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs4,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs4,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs4,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 BundesligaNürnberg U19 – Rot-Weiß Erfurt U194–1VU19 BundesligaRot-Weiß Erfurt U19 – Eintracht Frankf U191–6VU19 BundesligaRB Leipzig U19 – Rot-Weiß Erfurt U195–1VU19 BundesligaErzgebirge Aue U19 – Rot-Weiß Erfurt U192–1VU19 BundesligaRot-Weiß Erfurt U19 – Greuther Fürth U192–2DU19 BundesligaDynamo Dresden U19 – Rot-Weiß Erfurt U196–2VU19 BundesligaRot-Weiß Erfurt U19 – Nürnberg U190–5VU19 BundesligaEintracht Frankf U19 – Rot-Weiß Erfurt U192–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
17/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLLLL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.