Vall de Uxó eredmények, meccsek és forma
Vall de Uxó aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 08:08
V18.9 Csapatközpont 360
Vall de Uxó meccsközpont
Csapatprogram naprakész52 másodperce
Utolsó forma
VGYDDGY

Torrent
Tercera División RFEF - Group 6 · Group 6 - 7
2026. 11. 04. 19:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
4GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,13
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
4GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,13
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,40
BTTS0%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,40
BTTS0%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,40
BTTS0%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 6Buñol – Vall de Uxó2–0VTercera División RFEF - Group 6Hércules II – Vall de Uxó0–1GYTercera División RFEF - Group 6Eldense B – Vall de Uxó0–0DTercera División RFEF - Group 6Vall de Uxó – Atzeneta1–1DTercera División RFEF - Group 6Torrellano – Vall de Uxó0–3GYTercera División RFEF - Group 6Vall de Uxó – Jove Español2–1GYTercera División RFEF - Group 6SC Torrevieja – Vall de Uxó0–2GYTercera División RFEF - Group 6Vall de Uxó – Utiel0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
59/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDDWL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.