Adhyaksa eredmények, meccsek és forma
Adhyaksa aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Adhyaksa meccsközpont
Helyi csapatarchívum21 órája
Utolsó forma
VDDGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
21formaindex / 1000,63 pont/meccs
1GY2D5V
Lőtt gól / meccs0,38
Kapott gól / meccs2,00
BTTS25%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
21formaindex / 1000,63 pont/meccs
1GY2D5V
Lőtt gól / meccs0,38
Kapott gól / meccs2,00
BTTS25%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs2,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs2,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs2,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga 1Persib Bandung – Isenmulang Kalteng4–0VLiga 1Isenmulang Kalteng – PSIM Yogyakarta0–0DLiga 1Isenmulang Kalteng – Java United1–1DLiga 1Persijap – Isenmulang Kalteng0–1GYLiga 1Isenmulang Kalteng – Persebaya Surabaya0–1VLiga 1Bhayangkara FC – Isenmulang Kalteng2–0VLiga 1Bali United – Isenmulang Kalteng4–1VLiga 1Arema FC – Isenmulang Kalteng4–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
20/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWDDL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.