Farroupilha eredmények, meccsek és forma
Farroupilha aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 07. 12:57
V18.9 Csapatközpont 360
Farroupilha meccsközpont
Csapatprogram naprakész16 perce
Utolsó forma
GYGYDGYV

Real Sport Club
Gaúcho - 3 · Semi-finals
2026. 11. 08. 19:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
62formaindex / 1001,86 pont/meccs
4GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
62formaindex / 1001,86 pont/meccs
4GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
51/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWDWW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.