Mamelodi Sundowns W eredmények, meccsek és forma
Mamelodi Sundowns W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 05:57
V18.9 Csapatközpont 360
Mamelodi Sundowns W meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYDGYDGY

FUS Rabat W
CAF Women's Champions League · Group Stage - 3
2026. 11. 07. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
85formaindex / 1002,56 pont/meccs
7GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs0,11
BTTS11%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül89%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
85formaindex / 1002,56 pont/meccs
7GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs0,11
BTTS11%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül89%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,80
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs0,17
BTTS17%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül83%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs0,17
BTTS17%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül83%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
CAF Women's Champions LeagueLekie W – Mamelodi Sundowns W1–2GYCAF Women's Champions LeagueMasar W – Mamelodi Sundowns W0–0DSuper League WomenTS Galaxy W – Mamelodi Sundowns W0–5GYSuper League WomenMamelodi Sundowns W – UWC W0–0DSuper League WomenRichmond United W – Mamelodi Sundowns W0–8GYSuper League WomenCopperbelt Ladies W – Mamelodi Sundowns W0–4GYSuper League WomenMamelodi Sundowns W – Pretoria U. W3–0GYSuper League WomenDiepkloof W – Mamelodi Sundowns W0–1GYSuper League WomenMamelodi Sundowns W – Stellenbosch W1–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
61/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DW · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.