Cavalry FC élő eredmény, meccsek és forma
Cavalry FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 03:48
V18.9 Csapatközpont 360
Cavalry FC meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak1 napja
Utolsó forma
VGYGYDV

Forge
Canadian Premier League · Group Stage
70. perc · 1–1Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,994 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs1,994 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
64formaindex / 1001,92 pont/meccs
7GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,25
BTTS67%12 lefedett
Over 2,567%12 lefedett
Kapott gól nélkül33%12 lefedett
xG / meccs1,994 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs2,022 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs0,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs2,022 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs0,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs2,022 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,972 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs1,972 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs1,972 lefedett
Legutóbbi eredmények
Canadian Premier LeagueSupra du Quebec – Cavalry FC2–1VCanadian Premier LeagueCavalry FC – Vancouver FC1–0GYCanadian Premier LeagueCavalry FC – Pacific FC4–2GYCanadian Premier LeagueHFX Wanderers FC – Cavalry FC2–2DCanadian Premier LeagueYork United – Cavalry FC3–1VCanadian Premier LeagueAtlético Ottawa – Cavalry FC3–2VCanadian Premier LeagueCavalry FC – Supra du Quebec6–0GYCanadian Premier LeagueCavalry FC – Forge1–1DCanadian Premier LeaguePacific FC – Cavalry FC0–1GYCanadian Premier LeagueHFX Wanderers FC – Cavalry FC1–3GYCanadian Premier LeagueCavalry FC – Vancouver FC1–0GYCanadian Premier LeagueCavalry FC – Atlético Ottawa3–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
58/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDWWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.