Catanzaro U19 eredmények, meccsek és forma
Catanzaro U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Catanzaro U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
DVGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS63%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS63%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campionato Primavera - 2Palermo U19 – Catanzaro U192–2DCoppa Italia PrimaveraMilan U20 – Catanzaro U192–1VCampionato Primavera - 2Catanzaro U19 – Pisa U192–1GYCampionato Primavera - 2Avellino U19 – Catanzaro U191–2GYCampionato Primavera - 2Cosenza U19 – Catanzaro U190–2GYCampionato Primavera - 2Catanzaro U19 – Frosinone U196–0GYCampionato Primavera - 2Napoli U19 – Catanzaro U192–3GYCampionato Primavera - 2Catanzaro U19 – Latina U192–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
84/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWWWD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.