Parma U20 eredmények, meccsek és forma
Parma U20 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 17:42
V18.9 Csapatközpont 360
Parma U20 meccsközpont
Csapatprogram naprakész5 perce
Utolsó forma
GYVGYDD

Torino U20
Campionato Primavera - 1 · Regular Season - 10
2026. 11. 06. 15:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,22
Kapott gól / meccs1,11
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,22
Kapott gól / meccs1,11
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,25
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,25
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,25
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campionato Primavera - 1Albinoleffe U20 – Parma U200–2GYCampionato Primavera - 1Internazionale U20 – Parma U202–1VCampionato Primavera - 1Parma U20 – Bologna U205–2GYCampionato Primavera - 1Fiorentina U20 – Parma U201–1DCampionato Primavera - 1Parma U20 – Cagliari U202–2DCampionato Primavera - 1Parma U20 – Genoa U202–1GYCampionato Primavera - 1Lazio U20 – Parma U200–1GYCampionato Primavera - 1Parma U20 – Sassuolo U204–0GYCampionato Primavera - 1Juventus U20 – Parma U202–2D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
66/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDWLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.