A Madrid III eredmények, meccsek és forma
A Madrid III aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
A Madrid III meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYVDDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Segunda División RFEF - Group 5A Madrid III – CF Talavera1–0GYSegunda División RFEF - Group 5Albacete II – A Madrid III2–1VSegunda División RFEF - Group 5A Madrid III – Gimnástica Segoviana1–1DSegunda División RFEF - Group 5Navalcarnero – A Madrid III1–1DSegunda División RFEF - Group 5A Madrid III – Conquense3–2GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,89 pont/meccs
5GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,89 pont/meccs
5GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Segunda División RFEF - Group 5A Madrid III – CF Talavera1–0GYSegunda División RFEF - Group 5Albacete II – A Madrid III2–1VSegunda División RFEF - Group 5A Madrid III – Gimnástica Segoviana1–1DSegunda División RFEF - Group 5Navalcarnero – A Madrid III1–1DSegunda División RFEF - Group 5A Madrid III – Conquense3–2GYSegunda División RFEF - Group 5A Madrid III – Real Madrid III2–0GYSegunda División RFEF - Group 5Atlético Paso – A Madrid III0–1GYSegunda División RFEF - Group 5Numancia – A Madrid III2–0VSegunda División RFEF - Group 5A Madrid III – Real Ávila2–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDDLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.