Shamiya eredmények, meccsek és forma
Shamiya aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 14:48
V18.9 Csapatközpont 360
Shamiya meccsközpont
Csapatprogram naprakész2 perce
Utolsó forma
VVVVV

Burgan
Division 1 · Regular Season - 4
2026. 11. 04. 15:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs3,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs3,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs3,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs5,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs5,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs5,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
11/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLL · 3 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.