Xuan Thien Phu Tho eredmények, meccsek és forma
Xuan Thien Phu Tho aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 23:57
V18.9 Csapatközpont 360
Xuan Thien Phu Tho meccsközpont
Csapatprogram naprakész35 másodperce
Utolsó forma
VDVVV

Ho Chi Minh
V.League 2 · Regular Season - 7
2026. 11. 08. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
0GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
0GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs3,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs3,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs3,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
V.League 2Xuan Thien Phu Tho – Binh Duong1–2VV.League 2Văn Hiến – Xuan Thien Phu Tho1–1DV.League 2Xuan Thien Phu Tho – Pho Hien2–3VV.League 2Than Quang Ninh – Xuan Thien Phu Tho2–0VV.League 2Hung Yen – Xuan Thien Phu Tho8–1VCupXuan Thien Phu Tho – Hồng Lĩnh Hà Tĩnh0–0DV.League 2Xuan Thien Phu Tho – Sanna Khanh Hoa1–1D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
20/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLDL · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.