Gangwon FC eredmények, meccsek és forma
Gangwon FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 05:42
V18.9 Csapatközpont 360
Gangwon FC meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
VGYDDV

Kuching FA
AFC Champions League Two · Group Stage - 4
2026. 11. 05. 13:15Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,452 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
2GY5D3V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs0,90
BTTS50%10 lefedett
Over 2,530%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,452 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
41formaindex / 1001,24 pont/meccs
4GY9D4V
Lőtt gól / meccs1,06
Kapott gól / meccs1,00
BTTS47%17 lefedett
Over 2,541%17 lefedett
Kapott gól nélkül41%17 lefedett
xG / meccs1,452 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,452 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY6D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs0,70
BTTS40%10 lefedett
Over 2,520%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,452 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY6D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs0,70
BTTS40%10 lefedett
Over 2,520%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,452 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
2GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
2GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
K League 1Ulsan Hyundai FC – Gangwon FC2–1VAFC Champions League TwoGangwon FC – Kuching FA1–0GYK League 1FC Seoul – Gangwon FC1–1DK League 1Gangwon FC – Incheon United1–1DAFC Champions League TwoGangwon FC – Phnom Penh Crown1–2VK League 1Gangwon FC – Bucheon FC 19952–0GYK League 1Gangwon FC – Incheon United0–0DK League 1Gangwon FC – Jeju United FC0–1VAFC Champions League TwoKitchee – Gangwon FC0–0DK League 1Gimcheon Sangmu FC – Gangwon FC2–2DK League 1Gangwon FC – Jeonbuk Motors1–1DK League 1FC Anyang – Gangwon FC0–3GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWDDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.