Saint-Malo W eredmények, meccsek és forma
Saint-Malo W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 14:42
V18.9 Csapatközpont 360
Saint-Malo W meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
VVVVGY

Marseille W
Feminine Division 1 · Regular Season - 8
2026. 11. 07. 21:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,502 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs0,502 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs0,502 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs0,621 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs0,621 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs0,621 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs0,381 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs0,381 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs0,381 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
20/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLLLL · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.