Inca Aruba eredmények, meccsek és forma
Inca Aruba aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 02:06
V18.9 Csapatközpont 360
Inca Aruba meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VVVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
4GY4D6V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,50
BTTS57%14 lefedett
Over 2,536%14 lefedett
Kapott gól nélkül21%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,29
BTTS57%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,29
BTTS57%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs1,71
BTTS57%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs1,71
BTTS57%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primera DivisionCacahuatique – Inca Aruba1–0VPrimera DivisionInca Aruba – Inter0–2VPrimera DivisionFirpo – Inca Aruba2–0VPrimera DivisionInca Aruba – Platense1–4VPrimera DivisionFAS – Inca Aruba1–1DPrimera DivisionInca Aruba – Municipal Limeño2–1GYPrimera DivisionAlianza – Inca Aruba1–1DPrimera DivisionInca Aruba – Fuerte San Francisco2–1GYPrimera DivisionÁguila – Inca Aruba3–1VPrimera DivisionInca Aruba – Atletico Balboa1–0GYPrimera DivisionIsidro Metapán – Inca Aruba0–1GYPrimera DivisionInca Aruba – Cacahuatique1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
35/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.