Santa Clara B eredmények, meccsek és forma
Santa Clara B aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 03:27
V18.9 Csapatközpont 360
Santa Clara B meccsközpont
Csapatprogram naprakész14 perce
Utolsó forma
GYDGYDV

Imortal Albufeira
Campeonato de Portugal Prio - Group D · Group D - 8
2026. 11. 08. 12:00Legutóbbi forma
Campeonato de Portugal Prio - Group DSanta Clara B – Aljustrelense3–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group DPortel – Santa Clara B1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group DSanta Clara B – Alcochetense2–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group DSanta Clara B – Real1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group DSintrense – Santa Clara B3–1V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group DSanta Clara B – Aljustrelense3–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group DPortel – Santa Clara B1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group DSanta Clara B – Alcochetense2–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group DSanta Clara B – Real1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group DSintrense – Santa Clara B3–1VCampeonato de Portugal Prio - Group DSanta Clara B – Lagoa1–2V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
48/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LDWDW · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.