Calasanz de Soria eredmények, meccsek és forma
Calasanz de Soria aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Calasanz de Soria meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VVVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Burgos Promesas0–2VTercera División RFEF - Group 8Cultural Leonesa II – Calasanz de Soria2–1VTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Palencia CF0–1VTercera División RFEF - Group 8Colegios Diocesanos – Calasanz de Soria2–0VTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Villaralbo2–2D
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
2GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,89
Kapott gól / meccs1,78
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
2GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,89
Kapott gól / meccs1,78
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Burgos Promesas0–2VTercera División RFEF - Group 8Cultural Leonesa II – Calasanz de Soria2–1VTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Palencia CF0–1VTercera División RFEF - Group 8Colegios Diocesanos – Calasanz de Soria2–0VTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Villaralbo2–2DTercera División RFEF - Group 8Arandina – Calasanz de Soria1–0VTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Unionistas II3–2GYTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Calasanz de Soria4–1VTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Guijuelo1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
28/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.