Villaverde Norte eredmények, meccsek és forma
Villaverde Norte aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Villaverde Norte meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VVVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 12Panadería Pulido – Villaverde Norte5–0VTercera División RFEF - Group 12San Miguel – Villaverde Norte5–0VTercera División RFEF - Group 12Villaverde Norte – Unión Sur Yaiza0–1VTercera División RFEF - Group 12Villaverde Norte – Anaza1–1DTercera División RFEF - Group 12Tenerife C – Villaverde Norte4–1V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs3,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
7formaindex / 1000,22 pont/meccs
0GY2D7V
Lőtt gól / meccs0,56
Kapott gól / meccs2,67
BTTS56%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
7formaindex / 1000,22 pont/meccs
0GY2D7V
Lőtt gól / meccs0,56
Kapott gól / meccs2,67
BTTS56%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs3,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs3,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs3,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 12Panadería Pulido – Villaverde Norte5–0VTercera División RFEF - Group 12San Miguel – Villaverde Norte5–0VTercera División RFEF - Group 12Villaverde Norte – Unión Sur Yaiza0–1VTercera División RFEF - Group 12Villaverde Norte – Anaza1–1DTercera División RFEF - Group 12Tenerife C – Villaverde Norte4–1VTercera División RFEF - Group 12Villaverde Norte – Mensajero1–2VTercera División RFEF - Group 12Villa Santa Brígida – Villaverde Norte2–0VTercera División RFEF - Group 12Villaverde Norte – Lanzarote1–1DTercera División RFEF - Group 12Estrella – Villaverde Norte3–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
14/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LDLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.