FocuSport eredmények, meccsek és forma
FocuSport aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 15:42
V18.9 Csapatközpont 360
FocuSport meccsközpont
Csapatprogram naprakész14 perce
Utolsó forma
GYVGYVGY

ASFA-Yennenga
Ligue 1 · Regular Season - 8
2026. 11. 07. 16:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,14 pont/meccs
5GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,14 pont/meccs
5GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
59/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLWLW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.