Al Nasr eredmények, meccsek és forma
Al Nasr aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 00:11
V18.9 Csapatközpont 360
Al Nasr meccsközpont
Csapatprogram naprakész8 perce
Utolsó forma
VGYDVD

Sur
Professional League · Regular Season - 7
2026. 11. 04. 14:05Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
66/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWWL · 4 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.