Al-Rayyan SC eredmények, meccsek és forma
Al-Rayyan SC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 15:12
V18.9 Csapatközpont 360
Al-Rayyan SC meccsközpont
Csapatprogram naprakész8 perce
Utolsó forma
DGYGYDV

Al-Nahda
AFC Champions League Two · Group Stage - 4
2026. 11. 04. 17:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,415 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
4GY5D1V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,336 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
62formaindex / 1001,85 pont/meccs
6GY6D1V
Lőtt gól / meccs2,08
Kapott gól / meccs0,92
BTTS62%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül38%13 lefedett
xG / meccs1,336 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,415 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
4GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,22
Kapott gól / meccs1,00
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs1,336 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
4GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,22
Kapott gól / meccs1,00
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs1,336 lefedett
Legutóbbi eredmények
Stars LeagueAl-Arabi SC – Al-Rayyan SC0–0DAFC Champions League TwoAl-Nahda – Al-Rayyan SC1–4GYStars LeagueAl-Sailiya – Al-Rayyan SC1–6GYStars LeagueAl-Gharafa – Al-Rayyan SC0–0DAFC Champions League TwoAl Taawon – Al-Rayyan SC2–1VStars LeagueQatar SC – Al-Rayyan SC0–3GYQSL CupAl-Sailiya – Al-Rayyan SC1–1DQSL CupAl-Rayyan SC – Qatar SC2–2DStars LeagueAl-Rayyan SC – Al Ahli Doha3–0GYStars LeagueAl-Rayyan SC – Al-Duhail SC1–1DQatar CupAl Shamal – Al-Rayyan SC3–3DStars LeagueAl Wakrah – Al-Rayyan SC1–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
75/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWDWD · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.