Chauray eredmények, meccsek és forma
Chauray aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 08:42
V18.9 Csapatközpont 360
Chauray meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
VVVVV

Bayonne
National 2 - Group B · Group B - 9
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
4formaindex / 1000,13 pont/meccs
0GY1D7V
Lőtt gól / meccs0,63
Kapott gól / meccs2,00
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
4formaindex / 1000,13 pont/meccs
0GY1D7V
Lőtt gól / meccs0,63
Kapott gól / meccs2,00
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group BTarbes – Chauray2–1VNational 2 - Group BSaint-Colomban Locminé – Chauray3–1VNational 2 - Group BChauray – Avranches0–2VNational 2 - Group BDinan Léhon – Chauray2–1VNational 2 - Group BChauray – Les Herbiers1–2VNational 2 - Group BAngoulême – Chauray2–0VNational 2 - Group BChauray – Châteaubriant0–0DNational 2 - Group BLorient II – Chauray3–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
18/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.