Stade Briochin eredmények, meccsek és forma
Stade Briochin aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 17:57
V18.9 Csapatközpont 360
Stade Briochin meccsközpont
Csapatprogram naprakész5 perce
Utolsó forma
VDVGYD

Les Herbiers
National 2 - Group B · Group B - 9
2026. 11. 06. 19:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
2GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,13
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
2GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,13
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group BStade Briochin – Angoulême0–1VNational 2 - Group BChâteaubriant – Stade Briochin1–1DNational 2 - Group BStade Briochin – Lorient II1–3VNational 2 - Group BSaumur – Stade Briochin1–4GYNational 2 - Group BStade Briochin – Granville2–2DNational 2 - Group BSaint-Malo – Stade Briochin0–0DNational 2 - Group BStade Briochin – Saint-Colomban Locminé0–0DNational 2 - Group BStade Briochin – Le Poiré sur Vie1–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
45/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DWLDL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.