Tarbes eredmények, meccsek és forma
Tarbes aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Tarbes meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYVDGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,63
Kapott gól / meccs0,63
BTTS25%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,63
Kapott gól / meccs0,63
BTTS25%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group BTarbes – Chauray2–1GYNational 2 - Group BAvranches – Tarbes2–0VNational 2 - Group BTarbes – Dinan Léhon0–0DNational 2 - Group BLes Herbiers – Tarbes0–1GYNational 2 - Group BTarbes – Angoulême1–2VNational 2 - Group BChâteaubriant – Tarbes0–0DNational 2 - Group BTarbes – Lorient II1–0GYNational 2 - Group BSaumur – Tarbes0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWDLW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.