Orsha eredmények, meccsek és forma
Orsha aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Orsha meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYGYVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,90
BTTS60%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
31formaindex / 1000,92 pont/meccs
3GY3D7V
Lőtt gól / meccs1,31
Kapott gól / meccs1,92
BTTS62%13 lefedett
Over 2,569%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. DivisionOrsha – Bumprom3–2GY1. DivisionMinsk II – Orsha1–5GY1. DivisionOrsha – Osipovichy2–3V1. DivisionLida – Orsha1–0V1. DivisionOrsha – Niva0–0D1. DivisionFC Energetik-Bgu Minsk – Orsha5–1V1. DivisionOrsha – FC Slutsk0–3V1. DivisionDinamo Minsk II – Orsha0–0D1. DivisionOrsha – Ostrovets FC2–3V1. DivisionSlonim – Orsha1–2GY1. DivisionOrsha – Dinamo Minsk II1–4V1. DivisionOrsha – BATE II1–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
37/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DLLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.