Telavi eredmények, meccsek és forma
Telavi aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Telavi meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VDVGYD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY4D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,50
BTTS70%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY5D4V
Lőtt gól / meccs1,18
Kapott gól / meccs1,45
BTTS73%11 lefedett
Over 2,545%11 lefedett
Kapott gól nélkül9%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Erovnuli Liga 2Merani Martvili – Telavi2–0VErovnuli Liga 2Telavi – Kolkheti Poti1–1DErovnuli Liga 2Gareji – Telavi2–1VErovnuli Liga 2Aragvi Dusheti – Telavi1–4GYErovnuli Liga 2Odishi 1919 – Telavi1–1DErovnuli Liga 2Telavi – Shturmi1–1DErovnuli Liga 2Gori – Telavi2–2DErovnuli Liga 2Telavi – Samtredia0–3VErovnuli Liga 2Sioni – Telavi2–1VErovnuli Liga 2Telavi – Merani Martvili1–0GYErovnuli Liga 2Kolkheti Poti – Telavi1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
37/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWLDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.