Flora II eredmények, meccsek és forma
Flora II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Flora II meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VDGYDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
41formaindex / 1001,23 pont/meccs
4GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,85
Kapott gól / meccs1,62
BTTS77%13 lefedett
Over 2,577%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Esiliiga AFlora II – Tartu Welco1–2VEsiliiga AViimsi – Flora II1–1DEsiliiga AFlora II – Nõmme United II3–2GYEsiliiga AMaardu – Flora II0–0DEsiliiga AFlora II – FC Tallinn1–2VEsiliiga ATallinna Kalev – Flora II2–2DEsiliiga AFlora II – Elva1–2VEsiliiga ANõmme Kalju II – Flora II1–5GYEsiliiga AFCI Levadia II – Flora II6–2VEsiliiga AFlora II – Tallinna Kalev5–0GYEsiliiga AElva – Flora II0–0DEsiliiga AFlora II – Viimsi2–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
45/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDWDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.