Al Tadhamon eredmények, meccsek és forma
Al Tadhamon aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 08:57
V18.9 Csapatközpont 360
Al Tadhamon meccsközpont
Csapatprogram naprakész9 perce
Utolsó forma
GYVVVV

Al Shabab
Premier League · Regular Season - 8
2026. 11. 06. 17:40Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs3,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs3,00
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs3,00
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
19/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLLLW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.