Khaitan eredmények, meccsek és forma
Khaitan aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 5 meccs
- Formaminta
- 5 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 15:13
V18.9 Csapatközpont 360
Khaitan meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYGYGYGYD

Al Jazira
Division 1 · Regular Season - 4
2026. 11. 04. 15:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,60
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,60
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,60
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül100%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül100%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül100%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
96/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WW · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.