Yarmouk eredmények, meccsek és forma
Yarmouk aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 5 meccs
- Formaminta
- 5 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 00:42
V18.9 Csapatközpont 360
Yarmouk meccsközpont
Csapatprogram naprakész9 perce
Utolsó forma
GYDGYVD

Sporty
Division 1 · Regular Season - 4
2026. 11. 04. 15:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
0GY2D0V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
0GY2D0V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
0GY2D0V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
70/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DW · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.