Ha Noi eredmények, meccsek és forma
Ha Noi aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 07. 05:08
V18.9 Csapatközpont 360
Ha Noi meccsközpont
Csapatprogram naprakész5 perce
Utolsó forma
GYVGYGYD

Hoang Anh Gia Lai
V.League 1 · Regular Season - 7
2026. 11. 07. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
42/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWLW · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.