Varnsdorf eredmények, meccsek és forma
Varnsdorf aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Varnsdorf meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DVGYVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,31 pont/meccs
4GY5D4V
Lőtt gól / meccs1,54
Kapott gól / meccs1,69
BTTS77%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül8%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. liga - CFL BČáslav – Varnsdorf2–2D3. liga - CFL BVarnsdorf – Horní Ředice1–3V3. liga - CFL BVarnsdorf – Sokol Brozany3–2GY3. liga - CFL BBaník Souš – Varnsdorf1–0V3. liga - CFL BVarnsdorf – Hradec Králové II2–1GY3. liga - CFL BMladá Boleslav II – Varnsdorf1–1D3. liga - CFL BVarnsdorf – Slovan Liberec II1–1D3. liga - CFL BVarnsdorf – Jablonec II0–2V3. liga - CFL BSokol Zápy – Varnsdorf4–4D3. liga - CFL BVarnsdorf – Velké Hamry3–1GY3. liga - CFL BNeratovice-Byškovice – Varnsdorf1–2GYCupVarnsdorf – Ústí nad Labem0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLWLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.